Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy

  • 80 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy Palermo is gelegen maar 450 meter verwijderd van de Kerk van San Cataldo en op 25-minuten wandelafstand van het Castello della Zisa. Dit appartement is gelegen op 750 meter afstand van Het centraal van Palermo treinstation en vlak om de hoek van Maqueda - Palazzo Comitini busstation.

Het appartement heeft een balkon en een zitruimte met airconditioning voor optimaal comfort. Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens in deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een bidet en een douche.

Toegang tot een sporthal is beschikbaar voor actieve gasten.

Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy zelfvoorzienende opties zoals een waterkoker, een koelkast en een oven.

Het appartement biedt accommodatie in de wijk Albergaria, binnen 14 minuten te voet van het Oratorium van het Rozenkrans van Santa Cita. Bovendien ligt Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy net om de hoek bij de Kathedraal van Palermo. De accommodatie is gesitueerd amper 400 meter verwijderd van de Quattro Canti.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy Palermo
Vernagallo'S House 2
Mobiele prijsaanbieding

Vernagallo'S House 2

9.5
Voortreffelijk 29 beoordelingen
22 m van de accommodatie
USD 176 USD 158
per nacht
La Maison Di Sofia
Mobiele prijsaanbieding

La Maison Di Sofia

42 m van de accommodatie
USD 88 USD 79
per nacht
Vucciria Room
Mobiele prijsaanbieding

Vucciria Room

8.6
Fantastisch 30 beoordelingen
58 m van de accommodatie
USD 148 USD 133
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Palermo
    32 km

    Treinstations

    Spoorwegstation
    800 m

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer19082053C242231,IT082053C2AJ9Y2JVD
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy gelegen?
      Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy is in de wijk Albergaria gesitueerd, op 450 meter verwijderd van de Kerk van San Cataldo.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Palermo een bezoek brengt aan de Kerk van San Cataldo (450 m) en het Oratorium van het Rozenkrans van Santa Cita in de buurt van Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy.
    • Hoeveel kost het om bij Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy te verblijven?
      Een overnachting in Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy kost €155.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Ballarak en Cappadonia restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Palermo
    32 km

    Treinstations

    Spoorwegstation
    800 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Musico Apartment At The Cathedral By Wonderful Italy Palermo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten